Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vannak lebutítva a...

Gumirock kérdése:

Miért vannak lebutítva a letölthető xbox-360 játékok?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy a live gold-al,vagy csak simán vásárolt játékok nagyon durván le vannak butítva leginkább felbontás terén a dvd-s verziókhoz képest.A gta 4 és a gta san andreas például játszhatatlan.Ez nem átb...ás-pénzlenyúlás?

#letöltés #Xbox 360 #butított játékok
2017. nov. 14. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyesmit nem vettem észre. Te személyesen összehasonlítottad a retail verzióval?
2017. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem vettem észre soha ilyesmit, de mi értelme is lenne? Ki áldozna rá nem kevés munkát, hogy lerontsa az eredeti játékokat?
2017. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek lebutítva, valamit nagyon benéztél, vagy a te konzoliddal van valami.
2017. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi grafikai különbség nincs a lemezes és a digitális játékok közt. Maximum annyi, hogy esetleg milyen dlck vannak egyikben vagy másikban és hogy milye nyelveket támogat. A grafika teljesen ugyanaz.

A GTA4 és a San Andreas két konkrét eset amivel kapcsolatban tudok példát mondani. Először is a GTAIV és a GTAV egy speciális eset. Nagy játékok és rengeteget kell tölteniük nagyon gyorsan. Emiatt úgy tervezték őket, hogy ha van merevlemez az Xboxban akkor azt is kihasználják azzal, hogy felmásolnak rá dolgokat és egyszerre töltenek onnan és a DVD meghajtóról. Viszont ha digitálisan van meg a játék ezt nem tudja megcsinálni és mindent a merevlemezről tölt, emiatt előfordul, hogy lassan töltődnek le a jobb grafikájú dolgok, főleg ha gyorsan mész.


A San Andreas pedig két verzióban van Xboxra, az eredeti régi Xboxos változat futtatható a beépített emulátorral és a "felújított" változat amit mobiltelefonokra készítettek és onnan írtak át konzolokra. Mivel a felújított változat elég trehányul lett elkészítve ezért azon kívül, hogy nagyobb felbontású mint az eredeti Xboxos csúnyább és tele van bugokkal. Az újból hiányzik egy csomó fény és egyéb effekt. Tehát a régihez képest csúnyábban néz ki csak élesebb a kép.

2017. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!