Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for Speed Payback vélemén...

Need for Speed Payback vélemények?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek az új NFS játékról? Mert nekem eddig a látott videók alapján tetszik, de nem tudom megéri-e az árát.

2017. nov. 18. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
serial érdekelne hozzá
2018. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem nagyon bejött. Bár játszottam vele mikor kijött (tört verzióval, de aztán nem játszottam végig).

Amiket megtalálsz torrent oldalakon abból sok dolog hiányzik! Ha jól tudom alapból 74 kocsi van benne, de az eredetihez, nagyon gyakran jönnek ki járgányok. Annyira hogy már 120 kocsi van hozzá!

Szóval most akarom pont megvenni az eredetit.

Sajnos az Underground 2 óta fokozatosan épült le az, autó tuningolása... (az utóbbi pár nfs-nél már csak annyi volt szinte, hogy elhelyezhettél matricákat rajta)

Aztán az EA azzal magyarázta, hogy mrá nem divat az autó tuning.

Persze a felhasználók ezen kiakadtak, és szerencsére eljutott, a fejlesztők tudatáig is, a fogyasztói elvárás, és visszakerültek olyan dolgok amik már nagyon rég óta hiányoztak.

Szerintem ezért lett főleg nagyon jó, mert szanaszét lehet tuningolni egy járgányt, így a játékos kiélheti benne a kreativitását!

Az pedig külön öröm számomra, hogy nem unalmas szimulátor (ha élethű szimulátort akarok akkor beülök a saját kocsinkba annál nincs úgy se valóságosabb szimulátor : D) lett hanem egy arcade típusú játék könnyű irányíthatósággal, ütközhetsz, ugrathatsz, szóval olyan dolgokat megtehetsz amiket a valóságba nem. Ez miatt végig izgalmas és szórakoztató.

Persze vannak még hiányosságai, de ha ilyen lesz az EA-nál az irány akkor végre megint jó autós játékokra számíthatunk... : )

2018. dec. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!