Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy meg lehet oldani...

HGYG11 kérdése:

Valahogy meg lehet oldani hogy a LoL-ban senki se lásson, hogy fenn vagyok és ha menetbe vagyok?

Figyelt kérdés
Válaszokért köszi ^^

#League of Legends #senki se lásson
2017. nov. 19. 11:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Troll komment, hogy letörlök minden friendet, off pls😂
2017. nov. 19. 11:21
 2/11 anonim válasza:
Sajnos nem hiszem hogy van rá mód. De miért kéne úgy játszanod hogy ne lásson senki?
2017. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy ha 1x bemegyek 1 gamre, már azt higgyék, hogy újra kockulok a gépemen stb...
2017. nov. 19. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire negativan erint masok feltetelezett velemenye rolad, akkor lehet hogy rossz jatekot valasztottal

Ez a jatek nem gyenge idegzetueknek valo

2017. nov. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tom, te hogyan ismersz engem de mind1 is, az a lényeg hogy semélyes ismerőseim/osztálytársaim vannak a friendjeim között és megitélhetnek az alapján, hogy mennyit játszok... Szóval ja ennyi.
2017. nov. 20. 06:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Személyes*
2017. nov. 20. 06:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy accountot amin nem veszel fel senkit barát listára. Nincs maaás mód.
2017. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:D Én sok lolos barátomat kémezem és magamhoz viszonyítom a játékidôjüket, a League of Graphsról, hogy ne én játszak a legtöbbet, de ezzel nincs gond, hisz apám egyáltalán nem enged játszani, ki akar gyógyítani a szoc fóbiából hogy halálra unjam magam és merjek..(elrejtettem a fájlok közül a lolt és azt hitte uninstalláltam), így csak titokban csinálhatom, de 3 testvér mellett nehéz. Az egész korlátozása csak ront a helyzeten.. a függésemen. De én nem hagyom magam könnyen, meg h manipuláljon mit szeressek és mit ne.


Ha megismerteted barátaiddal a lol graphsot akkor, ôk is néha rá néznek majd és lehet h kiderül számukra h többet játszanak mint te. Akik aktívak, csak azok látnak, nem tökmindegy?


Amúgy meg ne félj mit gondolnak rólad, van aki kocka, van aki bulizós, vagy minden hétvégén beba..sokkal rosszabb, van aki dagad a kajától, a lényeg h élvezük az életet, éljünk egészségesen, sportoljunk sokat, legyen külsô szociális életünk és ne feletkezzünk meg barátokról, családi életrôl, teendôkrôl, céljainkról.

2017. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hmm, értem, gondoltam biztos létezik ilyen, annyit azért nem ér meg, azért köszi mindenkinek :)
2017. nov. 20. 22:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Am utolsó, ez igaz, és ha nem is gépezek akkor ez nem is zavar már :D
2017. nov. 20. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!