Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell instalálni a The...

Hogyan kell instalálni a The Sims 4 et windows 7 re?

Figyelt kérdés
Megvettem a The Sims 4 et pcre es eddig minden oke leirta szepen hogy mit kell csinalni es hogyha a lemezt beleteszem a meghajtoba akkor majd megjelenik valami a kepernyon es az mutatja hogy mit kell csinalni. Ennek ellenere amikor betettem a lemezt kihozta hogy telepiteni kell az origint ami mar telepitve volt. Akkor frissitettem mert hatha amiatt irta ki de aztan megint kihozta akkor csinaltam egy uj origin fiokot es utana megint megint megint megint megint..... kihozta ugyan azt. Az ertelmes valaszokat elore koszonom.

2017. nov. 19. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Be is voltál jelentkezve az Originbe?

A másik módszert is megpróbálhatod: belépsz Originbe, aktiválód a játék kódját, és akkor online letölti és telepíti azt, nem kell a lemez. Arra viszont vigyázz hogy a játék csak egyszer aktiválható 1 darab fiókba, onnantól kezdve csak abba belépve nyitható meg és játszható.

2017. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es a kodot hol kell aktivalni?
2017. nov. 19. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:

A belépett Origin programon belül: Origin menü/Redeem product code


Magyarul "termékkód aktiválása" lehet a fordítása. Rögtön az első menüpont első lehetősége.


https://www.youtube.com/watch?v=HpPZSw5_WoE

2017. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!