Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ma kezdődik a Steam őszi...

Ma kezdődik a Steam őszi leárazás. Ki mit vesz?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg megvárjátok a télit?

#leárazás #Valve #Steam #őszi leárazás
2017. nov. 22. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van 10 tétel a kívánságlistámon. Lesz mit vásárolni. :) Remélem az új Sout Park is le lesz árazva már. Többek között... :)
2017. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Premier játékot nem szokás árazni, most jelent meg pár hete. Szvsz én már Steamen nem vásárlok, de más forrásból ami különösebben érdekel az a Fallout4 (2 év után most már 15 euróig lemegy az ára, eddig vártam türelemmel), illetve Hellblade: Senua's Sacrifice amiért még saját elhatározásból fizetnék is.


(e helyett inkább előfizetek évi 120 dollárért 12 havi Humble Monthly-ra, és ők adnak ezért kb 1300 dollár értékű [~4-500 ezer forint] játékot).


Kívánságlistán is több éves játékok vannak, nekem legalább 5-6 év játékai kimaradtak mert nem volt gépcsere: Dishonored 1-2, Hotline Miami 1-2, South park "1-2", és még pár indie cím (We happy few, Little Nightmares, Night in the woods, Firewatch)

2017. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából én már begyűjtöttem minden olyan címet ami valaha is nagyon jó játék volt nekem. Most már csak az újak maradnak. Abból meg csak a prémium kategória kell. :) Sajnos engem lehangol az az indie áradat ami mostanában van steam-en. A HB meg borzalmas csalódás. Most például nincs játék bundle, csak a havi. Hamar elcsinálták miután eladták.
2017. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a Hellblade a valaha játszott legjobb játék nekem. Bátran ajánlom!
2017. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha azt az eredeti 30-ról leakciózzák akkor nagyon meg fogja érni. :)
2017. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most nem szánok rá sok pénzt, szerintem csak a Mafia 1 és a The Talos Principle lesz amiket beszerzek, a többi marad karácsonyra, plusz jövőre.
2017. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit, a leárazott árakon, vagy sokszor annál olcsóbban be lehet szerezni a kulcsokat, közvetlen steamen vásárolni nem éri meg még leárazáskor sem, mert olyankor a kulcsok meg még olcsóbbak mint amúgy.
2017. nov. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végül a Steam Linknél maradtam, 5,5 euró 55 helyett (22 kiszállítással, és volt bent felesleges 9 euróm a fiókban, úgyhogy csak 13 volt a ráfizetés).
2017. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valaki írja, hogy 10-15 játék van a kívánságlistáján...nekem meg 76 xdd. Oxygen Not Included, 60 Seconds! és a Stardew Valley ezeknek örülök nagyon, hogy meglettek, ezek mellett még megvettem ma a Imperium Galactica, Town of Salem, Welcome to the Game. Ezt a nemrég feltöltött 50 euróból :D
2017. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!