Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Dragon Age rész tetszet...

Melyik Dragon Age rész tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első.
2017. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az elso. Utolag meg is vettem dobozosba.
2017. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

The struggle...


Talán az elsőt szerettem jobban, de a DAI-t is imádtam. A 2 sem rossz, de érződik rajta, hogy nagyon elkapkodták.

2017. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Az Inquisition. Sajna kevesen adtak neki esélyt, pedig ha az ember rászánta az időt, egészen epikus kalandokban lehetett része. De tényleg rengeteg idő kellett hozzá, szinte túl sok tartalom volt benne, a karakterek pedig csak több tucat óra után nyíltak meg, mutatták meg a valódi arcukat.
2017. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gugu Gabor ***** válasza:
AZ első, a második nem volt rossz történet szempontjából de egyéb szempontból nagyon össze csapott volt, a harmadik meg egy fél mmo lett... történek szempontjából... voltak jó pillanatok... de nekem valahogy nem hozta a szintet.
2017. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első, utána csak elfele haladt a minőség.
2017. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lefele
2017. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az első. A második nem tetszett, a harmadikat nagyon próbáltam kedvelni, többször nekiültem, de nekem olyan semmilyen.
2017. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első. Bár az Inquisitionnal nem játszottam pedig érdekelne, de magyarítás nélkül nem nagyon fognék bele. A második rész sem volt rossz de voltak hibái azért.
2017. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!