Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc karakteretek lol ban? :D nekem zed 💕:D es miért?

Figyelt kérdés

2017. nov. 25. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Vel'koz
2017. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Ziggs.Mert azzal a karakterrel jobb vagyok,mint AK.
2017. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ANNIE FÜGGÔ VAGYOK, MERT HALÁLOSAN CUKIII! És badass! És menci. És nem unalmas, még macija is van, lehet vele trükközni. Szóval tudok vele azonosulni. És nem bunkó, sértô, mint Cyber Pop Zoe aki noobnak hívhat, csak gúnyos. És nem kell a spellek célzásaival foglalkoznom a sok más mellett, van idôm stratégián gondolkozni, masteryt mutatni, nevetni, gúnyolódni, stb. Másik nemû hôsbôl Twisted Fate, de csak angol hanggal, hisz király a neve, az ötlet a kártyákkal, jól néz ki, ô is szeret kártyázni, csak a humort és az életerôt hiányolom belôle, de legalább nem robot, szörny vagy állat. (Pl. Zed, Fiddlesticks, Fizz) ezért csak nôi champpel játszom, velük tudok azonosulni. (Nidalee, sima Zoe) a többi már tényleg uncsi vagy karakterben vagy spellekben én meg maximalista vagyok. Engem a játéék külseje, háttere is foglalkoztat, az fog meg elsôsorban, aztán az eredményesség. Nem mintha érdekelne bárkit a hosszu uncsi véleményem. Na és te Zedet miért szereted?
2017. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha szerinted Zed az robot, akkor vannak problémák.

Kedves utolsó.

2017. nov. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lux volt a kedvencem az elementalist reworkig, mert neki volt a legidegesítőbb nevetése, amit egy free zero dc skillként használtam tauntolni az ellent.


Most már soraka a kedvencem, hasonló okból.

2017. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja tényleg nem robot. De úgy néz ki. Szeretek ellene játszani, méltó ellenfél, csak vele nem. De a nevetése óriási. Felgyorsítva és lelassítva méginkábbXD
2017. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Zeeeeedddddd💕💕💕💕💕💕😫😫
2017. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teemo, mivel a szívemhez nőtt. :)
2018. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!