Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játéknak nagyobb a...

Melyik játéknak nagyobb a gépigénye?

Figyelt kérdés

Rainbow Six Siege vagy GtA V

Ha GTA V Highon megvan a stabil 35 fps, akkor a Rainbow hány fpsel futna, és milyen grafikán?



2017. nov. 26. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Siege-nak kissebb, de ettől független elég lehetetlen megjósolni egyik játék alapján, hogy miként futna, ha még gépet sem írsz ki, tekintve, hogy nem ugyanúgy használják ki a procit - ramot - vga-t.
2017. nov. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Acer Aspire A5 515 41g f30x
2017. nov. 26. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Siege megeszi reggelire azt a kis rx 540-et teljesen lowon, pár medium beállítás mellett lesz kb 30 fps-ed, azzal meg szétdarálnak a többiek, játékélmény nem lesz valami túl fényes.
2017. nov. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gépen szoktam játszani, csak veszek laptopot, kollégium miatt, és a tesztben írták, hogy hogy megy a GTA, ezért gondoltam az összehasonlításra.

Nekem a low is jó, csak legyen HD felbontás.

2017. nov. 26. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!