Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdenes abbagyni a csgo-t?

Érdenes abbagyni a csgo-t?

Figyelt kérdés
1000 órával az utolsó meccsem 3-5-27 lett. Van amikor nagyon sokat nyerek de van hogy nagyon sok ilyet megyek. Hiába gyakorlok, nem fejlődök benne. Abbahagyjam?

2017. nov. 26. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
érdenes vayg sme eszt neked kel tudni
2017. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
te tudod, neked ez mennyire fontos. Én pl abbahagytam simán 1200 óra után és azóta nem ba**za fel az agyam, nekem jó döntés volt :D
2017. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. Rengeteg más hasznos dolgot csinálhatsz helyette.
2017. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Tök mindegy mennyit gyakorolsz, úgyis lesz egy kínai, aki sokkal jobban tolja. :D
2017. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem élvezed, nem kell erőltetni. Tarts egy kis szünetet. Az sosem árt.
2017. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem sokra mész ha csak spammeled a mecseket, nézd vissza mit csináltál jól és mit rosszul. Aztán menj aim mappokra, nézz profi játékosokat, naprakész smoke tutorialokat és taktikai elemzéseket.

Feltételezem ennyi idő alatt már teljesen az igényeidhez igazítottad a játékot, célkereszt, minimap, egérérzékenység stb...

Egyébként haverokkal tolod vagy soloba? Ha soloba akkor milyen nyelveket beszélsz?


Egyébként lehet csak szórakozásból is játszani, semmi baj nincs vele. Én 2000 órát nyaldosom, de 70%-ban csak operation ládákat/droppokat farmoltam vagy idle szerveren afkoltam mikor bejött egy új láda. A haverjaim viszont komolyan vették a játékot a fenti módszerekkel és relatív gyorsan elérték azt a szintet, mikor ciki volt velük MMre menni.

2017. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most mi mondjuk meg helyetted?
2017. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyakorolsz ès nem fejlődsz benne. Ember ennèl nagyobb gondod ne legyen az èletbe .
2017. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A játék egy könnyed szórakozási forma. Én úgy gondolom, akkor érdemes bármivel játszani, ha az ezt a szórakoztató funkcióját betölti. Ha élvezed csinálni, akkor le kell tojni, hogy milyenek az eredményeid, ez nem egy vérre menő dolog. Ha pedig nem élvezed, akkor akkor sincs értelme, ha egyre jobb vagy benne.
2017. nov. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kapásból jó lenne tudni mi a célod a játékkal. Szórakozás vagy esport karrier.
2017. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!