Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 indítás után játszha...

Witcher 3 indítás után játszhatatlan, ami nem a gép hibája, szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Indítás után a bevezető gyönyörűen lemegy, majd amikor jön a kezdő jelenet (Geralt épp fürdik) iszonyatosan szaggat, gyakorlatilag képkockák jelennek meg egymás után és nagyon nagyon lassan irányítható de azt is csak akadozva, hogy érzékeltessem kb 10 percembe telt mire előre lépett kettőt.


A gépemet most vettem az ajánlott gépigény fölött van mindene, ismerősöm telepítette így én valamilyen rossz programra vagy annak hiányára gyanakodom, de eddig nem találtam semmit. Videókártya illesztőprogram, DirectX 11 és 64bites windows 8.1 van a gépen. A gép adatai :

videókártya GeForce gtx 1050

processzor: intel core i7-es

RAM: 8 GB

Memo: 1TB



2017. nov. 26. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk vedd vissza a részletességet elsőnek. :D
2017. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Visszavettem és nem használt :(. Még a world of tanks is kissé szaggat szóval nem hiszem hogy az a probléma, mert gépigény alapján maxon is jol kellene futnia a witchernek.
2017. nov. 27. 00:07
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy szaggat mint ahogy a játékok általában szoktak, hanem tényleg lassu képkockák jönnek egymás után amik lassan élesednek az egér is iszonyat lassan követi azt amit csinálnék szoval tényleg vagy 20 percig próbálkoztam és csak az a 2 lépés sikerült meg hogy a kamera néha össze vossza forgott. De a menü illetve a térképes,alkímiás, felszereléses ablaknál nincs ilyen gond.
2017. nov. 27. 00:12
 4/10 A kérdező kommentje:
És tényleg megnéztem az ajánlott gépigényt és az én gépem mindent túlteljesít szóval azzal nem kellene gondnak lennie hogy jo minőségben fut a játék, de egyébként miután levettem mindent alacsonyra azután se változott semmi xd
2017. nov. 27. 00:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem latopról van véletlen szó? Mert én még arra tudnák gondolni, hogy valamiért nem aktivizálódik a dedikált VGA és a prociba épített vga-t akarja használni, mert azzal ténylg ilyen szintü akadás jöhet látre.
2017. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De de laptop :o és mit lehet tenni, hogy normális legyen ?
2017. nov. 27. 00:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Oké hogy megnézted a gépigényt, de az a gépigény pc-re van kiírva.

Tudnod kell hogy egy laptopban lévő vga, proci soha nem lesz egy szinten a pc-ben lévőkkel..

Én is 1050 ti-vel hajtom a witcher 3at pc-n 50-60 fps-el, full hd ban, ja és még csak nem is i7-el hanem csak egy i5-el..

Azért próbálj meg egy driver frissítést, vagy húzd le a grafikát ahogy az első is írta..

Jó game amúgy, remélem sikerül megoldani hogy fusson királyul!

Sok sikert!

2017. nov. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Esetelg még biosban lehetne meglesni, hogy nincs-e nagyon takarékosra bellítva, vagy esetleg beállítani, hogy mindig a dedikált VGA-t használja. Értelemszerűen akksit jobban használja, de gondolom úgy is töltőn van főként mikor játszol.


Na meg ahogy írták, drivereket frissíteni, láttam már rá példát, hogy vagy az intel vagy a vga drivere nem volt megfelelő és ez okozott gubancot, ezért nem kapcsolt át normálisan.

2017. nov. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A 1050 nek nem szabadna szaggatni hacsak nincs minden ultran es 1080 ban vagy 1440 ben vagy 4 k ban


elso dolog amit megneznek Windows power plan mode ...tedd at highra.


Toltsd le a hwmonitor t es nezd a homersekletet mert lehet gpu throttling van


Ha nincs akkor milyen a cpu ..irtad hogy i7 de milyen mert nagyon nem mindegy hogy i7 8700K vagy i7 750 szoval ird le


Tobbet eddig nem tudok mondani. Nekem rx 160 om van ami kb olyan teljesitmenyu mint a te 1050 ed es folyekonyan akadas nelkul jatszok. High beallitasban 1440*900 as TV n

2017. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ujra en vagyok


Most nezem hogy Laptop kerlek ird mar le a tipusat a markat es a tipust. Igy mar gyanakszom hogy megsincs az a gep a Minimum felett. Van egy tippem hogy a cpu a ludas

2017. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!