Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan Kinder Meglepetés tojása amiben tényleg jó dolog volt?

Figyelt kérdés
Bármilyen szép képeket látok, ha megveszem még 42 évesen is, mindig csalódást okozz, semmi hasznos vagy valami jó játék.
2017. nov. 27. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt, még valamikor 18-20 évvel ezelőtt. Fäsza kis F-1-es autók, játékrepülők, stb.

Volt egy pont ilyenem:

[link]

Meg ebből egy piros és egy kék:

[link]

Ezekből a lendkerekes kisautókból is volt egy pár:

[link]

Ez azt hiszem nem lendkerekes volt, de egész szép:

[link]

Ezt a krokodilfigurás sorozatukat is nagyon szerettem gyerekként:

[link]

2017. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kiskoromban elég sok figurám meg volt a vizilovas, Hupikék Törpikés, krokodilos, stb. sorozatból.

Aztán 12-13 évesen az egyikben volt egy Smart Cabrio (képen középen lévő változat), az eléggé szeretem, suliba is hordtam hülyéskedni vele a lyukas órákban, stb. Végén valamelyik osztálytársamnak is megtetszett, mivel az egyik szünet alatt kilopta a tolltartomból.

[link]

2017. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem puzzle volt benne én már örültem.
2017. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na még az, pár darabb puzzle és szevasz... Ezt nem Kinder meglepinek kellene hívni hanem csalódi-nak
2017. nov. 27. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!