Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 vagy Xbox one/360-ra...

PS4 vagy Xbox one/360-ra csatlakoztatható billenyüzet, egér. Monitor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy lehetséges-e az amit fönt leírtam?

mert nem nagyon szeretek joystick-el játszani(meg nem is tudok nagyon)



2017. nov. 27. 20:49
 1/9 anonim válasza:
Az xbox one x hez nemsokàra jön egy update..aztámogatni fogja ezeket..de amiket leírtàl azt passzolom:s pedig màr utána nézten régen de nem emlékszem:D annyit tudok hogy van 360am meg ps4em de hiaba dugogatok bele perifériàkat:D de nincs kizárva h énvagyok a hülye hozzà:)
2017. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

remélem van rá esélyem összecsatlakoztatni őket.

:D

2017. nov. 27. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Psen nem tudsz sima eger+klaviaturaval. Csak ilyennel.


[link]

2017. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs az az uj, ilyennel

[link]

2017. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet közvetlenül rá csatlakoztatni és a böngészővel megy is. Egeret vagy játszani mondjuk még nem próbáltam. Viszont kontrollerrel játszani gyorsan meg lehet tanulni.
2017. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2017. nov. 27. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármelyikre bármilyen egeret és billentyűzetet lehet csatlakoztatni egy (meglehetősen drága) adapterrel. Én a CronusMAX Plus-ot és a XIM4-et próbáltam, mindegyikkel tudtam játszani pl. CoD-ot, Battlefield-et, Destiny-t, HALO-t.
2017. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak egy online játékot játszok, de abban lehet használni egeret és billentyűzetet. Ps4en. Sima usb-s egerem és billentyűzetem van.

De szerintem sokkal jobb kontrollerrel játszani. Megtanulni meg igen gyorsan meg lehet ha mindig azt használod.

2017. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Embere válogatja. Én pl. az 1999-es PS1-es Medal of Honor óta próbálom elsajátítani az analóg karos célzást, de hiába. Egyszerűen nem áll rá az agyam.

Az autós, 3D akció-kaland, verekedős, platform, sport játékokhoz egyértelműen jobb a kontroller.

2017. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!