Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mortal kombat x-ben miért...

A mortal kombat x-ben miért nem teszi be a karakereket a rendszer a storeba miután mobdjuk megveszek egy elit pakkot? Mobilon játszok

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem magát a kérdést sem.

A mobil verziónál nyitottál elit paklit és nem adta meg a kinyitott karaktert?

Vagy kaptál egy harcost de ki akarod maxolni 7-esre csak annak a megvételével?


Alapjáraton a mobil verziónál vannak megvehető (külön lapja van alul a store-ban vagy a gyűjteményednél, erre már nem emlékszem) és csak pakliból nyitható harcosok.

Például amikor én ott hagytam, jöttek be diamond harcosok, ezeket csak és kizárólag elit pakliból lehetett nyitni, de az akkori 3 diamond mellett a pakliban volt vagy 40 sima arany kártya is. Pont ez volt benne a lényeg, hogy nem egyből kaptad meg a diamondot, hanem 10 vagy 20 elit pakli után se dobta.

És arról már ne is beszéljünk mit lehet akkor egy VII jelzésért szívni.

2017. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az aranykaraktert értettem hogy kinyitom és nem lehet megvenni utanna storeba,
2017. dec. 4. 07:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindegyiket, ezek általában ritka vagy limitált lapok.
2017. dec. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!