Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az The...

Elty1988 kérdése:

Mi a véleményetek az The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Kiadásról?

Figyelt kérdés

Most megy az ingyenes hét. Ennek örömére fel is dobtam. Eddig kb 1-2 órám van benne. Eddig nem rossz. Steamen le van akciózva az említett kiadás. 10 euró. De ez mit tartalmaz? Megéri megvenni? Meddig lehet el vele az ember? Stb. Később még meg lehet venni a többi tartalmat de én egyenlőre csak ezzel szemezek. Nektek mi a véleményetek erről a kiadásról?

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. dec. 1. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az az alap játék.

Szokványos MMORPG-ktől elég messze áll. Én raktam bele vagy 150 órát és annyi volt, azóta meg se nyitottam. Felszintezed magad és annyi, hamar unalmassá válik.


Ezen túl pedig folyton hoznak ki DLC-ket, amiket persze "kedvezményes áron" megvásárolhatsz, ezzel kapsz +4-5 órányi játékélményt. Gondolom ennek semmi köze ahhoz, hogy eredetileg havidíjat akartak szedni, de annyira nem vették, míg végül csak egyszer megvevősre módosult és azóta szaporodnak a DLC-k mint a gombák.

2017. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!