Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok játszani az...

Miért nem tudok játszani az Elder Scrolls Online-nal?

Figyelt kérdés

Most ugye Free to Play napok vannak, letöltöttem Steam-en keresztül, de mikor megnyitom, a TESO-nak a telepítőjét dobja ki (ami, hát, értelmetlen, mivel Steam-re már fel van telepítve az a nyolcvanvalahány giga).

Megpróbáltam nem Steam-en keresztül is, azaz csak megpróbáltam volna, de egyszerűen nem találom, hogy hol lehetne letölteni. A [link] oldalról kellene elvileg, de ha rákattintok a PC/MAC opcióra, csak az accountom adatlapját adja ki, ahol szintén nincsen letöltési lehetőség.

Le kéne töltenem a Launchert? Vagy mit csinálok rosszul?



2017. dec. 1. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
De amikor a TESO telepítőjét kidobja, akkor miért nem próbálod ki, hogy mit csinálna, ha telepítenéd (annak ellenére, hogy a Steam már felrakta)? Lehet, hogy még külön akar valamit felrakni a szerveréről.
2017. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és újból fel akarja telepíteni a 80 gigát.
2017. dec. 1. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor telepítsd fel! A fórumán is írják, hogy ez így működik...
2017. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyik embernek pl. nem volt helye, ezért kitörölte a Steames mappából a cuccokat és utána csak ez az új telepítés rakta fel a játékot.
2017. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak nekem már nem maradt helyem, miután a Steam-es verzió elfoglalta azt a sok helyet a lemezen. De akkor megpróbálom kitörölni a cuccost a Steam mappából
2017. dec. 1. 21:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont akkor ennyi erővel az is jó, ha feltelepítem csak a Launchert, nem? És ott pedig letölti a játékot.
2017. dec. 1. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
2017. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a Steam így működik, ezért kb 150gb hely kell neki. Majd ha befejezi a telepítést, akkor fog csak 80 gigát foglalni.
2017. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!