Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 Billentyűzetet használhato...

PS4 Billentyűzetet használhatok Multiplayerben? FONTOS!

Figyelt kérdés
Konzolvilágban azt mondták, ha Multiplayerben használom, le is bannolhatják az accountomat, de nagyon szeretnék egy billentyűzetet. Válaszokat előre is köszönöm

2017. dec. 1. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel előnyt biztosít bármilyen fps játékban ezért konzolon ez cheat-nek számít.
2017. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1: Csacsiság, a HORI Tactical billentyűzet+egér a Sony által hivatalosan licenszelt kiegészítő, minden játékban lehet használni. Csak azért nem megy miatta a visítozás, mert a legtöbb ember nem is tud a létezéséről.

A PS4 a legelső naptól kezdve támogatja az egeret és a billentyűzetet, csak szoftver nem sok van, ami támogatja, ezért kellenek a XIM4, CronusMAX Plus-féle adapterek, amik becsapják a játékot, és elhitetik vele, hogy kontrollerrel játszol. Én a PS3 éra óta vagyok XIM-használó, de sosem bannoltak miatta. És messze nem jelent akkora előnyt, mint azt sokan hiszik.

2017. dec. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezeket az adaptereket hol tudok beszerezni és "aktiválni"? Nem vagyok túl jártas az ilyenben.
2017. dec. 2. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyorsabb reakcióidő és könnyebb célzás jellemzi a billentyűzetes irányítást mi ez ha nem előny? Nem semmiért van olyan kevés cross platform játék, ami meg van ott általában a pc-sek könnyen ledarálják a konzolosokat akik kontrollerrel játszanak.
2017. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fejlesztők nagyon jól tudják hogy mekkora előnyt nyújt az egeres célzás az analógéval szemben, főleg ha jó kezekben van, ez az egyik oka annak, amiért csak nagyon ritkán játszhatnak shootert konzolosok a PC-sekkel. Overwatchban egy konkrét konzolos betegség lett a billentyűzetet használók, hatalmas előnyben vannak.
2017. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a Rainbow Six Siege nevű játékban is hatalmas előnyt jelent, mert hallottam már hogy nem annyira jó
2017. dec. 3. 06:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van egy PC-d inkább told ott, nem leszel jobb játèkos ha úgymond "legális csalással" indítasz. Nyilván nem igazi csalásról van szó, de olyan egèrrel nekimenni egy kontrolleresnek, mintha csecsemővel kène ketrecharcolnod.
2017. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, akkor ezt az egér dolgoz hanyagolom :) Köszönöm a válaszokat :)
2017. dec. 4. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!