Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok "szerezni mending"...

Hol tudok "szerezni mending" (javító) enchantot a Minecraft-ban? (Természetesen túlélő módban játszom)

Figyelt kérdés
Van varázslóasztalom de ott nincs ilyen lehetőség, falusiaknál sem találtam.

2017. dec. 3. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet függ attól, hogy 1.hányban játszol

Egyébként szerintem doungen-ben van

2017. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán Minecraft hanyas verzió? Ha 1.10 vagy fölötte akkor Dungeonokban (Lehet, hogy a varázsló asztalnál is jöhet, de abban nem vagyok biztos)
2017. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.11.2 verzió

egyébként mi az a dungeon ?

2017. dec. 4. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Grat Mending enchantot akarsz, de nég azt sem tudod mi az a dungeon... Ahol van egy mobspawner és egy vagy két láda
2017. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A dungeon az a cobble és moss cobble kis kocka a föld alatt amiben egy spawner van és egy vagy két láda. Ebben lehet mending könyv, de nem biztos.


Szerintem dobja a varázslóasztal is, csak nagyon ritkán. Illetve lehet még az endben is van a generált lila épületben vagy a hajón. Falusinál is lehet, de az is nagyon ritka.

2017. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!