Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » érdemes elkezdenem a Dark...

érdemes elkezdenem a Dark Souls 3-at, ha (többi lent)?

Figyelt kérdés
imádtam a Demon's Souls-t, elvoltam a Dark Souls-szal, a Dark Souls II-t meg néha konkrétan elfelejtem hogy végigvittem annyira nem maradt meg bennem a játék

2017. dec. 4. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze
2017. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen. Nekem a 3 DaS közül a kedvencem, sokkal dinamikusabb a harc mint az elõzõ kettõben, nagyon jó a pályadizájn és a bossok közül is van jópár emlékezetes.

A DaS2t úgy látszik Miyazaki is elfelejtette egyébként, mert szinte csak az elsõ részre van utalás a 3ban.

2017. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
A 2. rész messze a leggyengébb (nem is az eredeti csapat csinálta), a 3. pályatervezés és hangulat szempontjából is sokkal jobb nála.
2017. dec. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 a második részt tudtommal nem Miyazaki csinálta

-

köszönöm a válaszokat

2017. dec. 5. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretted a Demon's Souls-t és a Dark Souls 1-et akkor a 3 szinte biztosan tetszeni fog, ez a játék amolyan tiszteletteljes összefoglalása a 4 korábbi játéknak (Bloodborne a negyedik) legjobban a Dark Souls 1 köszön vissza, második legtöbb a Demon's Souls easter egg.
2017. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
k lehet ránézek akkor
2017. dec. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!