Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még megvenni s gta 5öt?

Érdemes még megvenni s gta 5öt?

Figyelt kérdés
A multi miatt venném meg és mivel nem mai darab ezért kérdezném hogy játszanak még elegen vele?
2017. dec. 7. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jatszanak, de messze nem annyian mint pl 1-2 eve. Estenkent azert meg boven vannak.


Nagyon friss infot nem tudok mondani, mert szeptember ota nem jatszottam vele.


Ha lesz akcio karacsony korul akk vedd meg szerintem, amugy viszont szerintem nem eri meg.

2017. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem PS3-ra van meg és jó lenne a multi DE a töltési idő az rengeteg sajnos...Komolyan mondom többet kell várnod arra hogy betöltsön mint amennyit játszol vele...Érdekes módon a GTA 4-el nem voltak ilyen gondok


De ez PS3-on van,a többi konzolon vagy PC-n nem tudom mi a helyzet

2017. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: PC-n is rengeteget tölt, i7 7700K, 32 GB RAM és 1000MB-os net mellett.
2017. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tolják még elegen, van mindenhez játékos.


Betöltséi idő meg olyan dolog, hogy szerintem csak elején tölt sokat, igaz nálam csak 6700k van, de így sem érzem hosszúnak, a net meg ott már sokat nem oszt vagy szoroz, nem sok adatot mozgat a játék betöltéskor, mármint neten.

2017. dec. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!