Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az XBOX játékokat tényleg...

Az XBOX játékokat tényleg ennyire nehéz irányítani, vagy csak én vagyok béna?

Figyelt kérdés
Számomra új dolog ez, korábban nem játszottam controllerrel, én az egérhez meg a billentyűzethez szoktam. Most van Xboxunk, és végül az autós játékkal nincs gond, abba beleszoktam, de a lövöldözős... A Deus Ex Mankind Divided-dal próbálok játszani, de hiába állítom az irányítást a legkevésbé érzékenyre, még így is hihetetlenül durván érzékeny a pöcök, ráadásul lehet csak nekem, de ellentétes az iránya, ha jobbra akarok nézni, balra néz...

2017. dec. 8. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet szokni kb. egy-két hónap. Ismerős érzés amit leírsz, nekem is ilyen volt elsőre.

Mindig röhögök a haveromon, aki nagy pc-s és amikor a kezébe adom a kontrollert azt se tudja merre, hogyan menjen :D


Bele fogsz jönni, csak sokat kell gyakorolni, aztán majd ráérzel.


Viszont ez a "ráadásul lehet csak nekem, de ellentétes az iránya, ha jobbra akarok nézni, balra néz..." dolog számomra fura

2017. dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az analóg karok irányát általában meg lehet változtatni a játékok beállításában "invert". Pont most játszom én is a játékkal, de nekem nem volt alapból fordítva. Az a normál amikor ha jobbra húzod a jobb kart akkor jobbra fordul, ha felfelé akkor felfelé néz. Külön külön át lehet állítani a fel/le nézést és a jobbra balra nézést "repülős" módra (ugyanis a repülőnél ellentétes irányba kell húznod a botkormányt) tehát ha inverten van akkor amikor felfelé tolod a kart akkor lefelé néz stb.
2017. dec. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a második mondja, a kontrollered beállításai (a játékon belül) meg lett valahogy buherálva. Horizontális, és vertikális "inverted", és normal" verziók vannak. Ezeket állítsd, amíg normális nem lesz. Ha balra húzod a kamerát, balra kell mennie, ha fel, akkor fel, stb. Nem nehéz, 1 perc alatt megvan.


Bele fogsz jönni. Miután belejössz, még élvezni is fogod. Életem első FPS-ét úgy kezdtem el, hogy azt se tudtam mit csináljak, de az utolsó pályán már egész jól céloztam. Sok játékban van egy kis célzás rásegítés is, amire valljuk be, szükség is van.

2017. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!