Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tomb Raider (2013) vagy a...

A Tomb Raider (2013) vagy a Rise of the Tomb Raider a jobb játék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek a Tomb Raider (2013) vagy a Rise of the Tomb Raider (2015) c. játék a jobb? Az előbbit végigvittem, érdemes az újabb részt is?
2017. dec. 10. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív hogy melyik a jobb, olvashatsz róla kritikákat, mindenesetre ha a 2013-mas tetszett a Rise is fog. Mindkettő nagyon jó kalandjáték.
2017. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőben jobban tetszett a környezet, a másodikban a játékmenet. Mindkettő remek játék.
2017. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nekem a 2013 tesztet. De ugyanaz a Rise is.

Ha meg nem tudod h megéri e zsetonban mer kinek mi jön be....


Van belőle olyan teljes kipróbálható változat. (Ha érted.) Ha az bejön, boltba még évek múlva is megveheted.

2017. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 2013-as rész már fillérekért beszerezhető, a második sem veszélyes árban.


Ellenben szerintem jó mindkettő, az alapok azonosak, a környezet más, én a helyedben mindenképp a 2013-assal ekzdeném, végül is a történet is ott indul, érdemesebb végig menni sorban. :)

2017. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!