Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Risk-Game of Thrones tarsasjat...

Risk-Game of Thrones tarsasjatekkal kapcsolatban tudnatok kerlek segiteni?

Figyelt kérdés

Ratalaltam a Risk-Game of Thrones kiadasra, es szeretnem megvenni a paromnak karacsonyra. De ido/penz hianyban angol verziot tudnek csak beszerezni, ezzel nem is lenne problema, beszelunk angolul, de azert a bonyolult jatekszabalyok megertesehez jobb lenne beszerezni egy magyar szabalykonyvet is, viszont sehol nem talalom a neten, hogy le tudjam tolteni...

Kerlek segitsetek!



2017. dec. 11. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában pont, hogy az eredeti szabálykönyvek a legpontosabbak, mert előfordulhatnak rossz fordítások a magyarrá fordított szabályokban.


Melyik része bonyolult annyira, hogy magyar szabálykönyv kell, ha beszéltek angolul? Nem sértésből kérdezem, hanem segítőkészségi szándékkal érdeklődöm. Magyar szabálykönyvet nem találtam ugyan, de feltételezésem szerint tudok segíteni az értelmezésben.

2017. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tök ugyanaz, mint bármelyik rizikó szabálya. Én inkább a Fantasy Flight Games Trónok Harca második kiadását ajánlanám. Egyetlen hátránya a 2 játékos mód hiánya.
2017. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!