Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS 4 konzolt vettem a fiaimnak...

PS 4 konzolt vettem a fiaimnak. Minecraft mániások. Én viszont analfabéta vagyok. Mi a különbség az alábbi szoftverek között. Story mode ( session pass cd) Story mode: The complet Adventure, Minecraft Story mode season two, Minecraft PS4 Edition?

Figyelt kérdés
a PS4 Edition gondolom vmi külön álló kiadás. Azt tudom, hogy a story mode 8 szezonból áll és a komplett kiadás mindet tartalmazza. A "sima" story mode session pass "cd"-vel mit takarhat. Minden infóra szükségem van és azokat előre is köszönöm.

2017. dec. 11. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A Minecraft és a Minecraft Story Mode két külön játék. Az előbbi az eredeti, építkezős Minecraft, a másik egy epizodikus, több részből álló kalandjáték (mint egy interaktív TV-sorozat).

A Story Mode-ból van az alapjáték, a Season Pass CD a első évad epizódjait tartalmazó lemez, a Season Two a második évadot tartalmazza (önállóan nem játszható), a The Complete Adventure pedig a teljes első és második évadot tartalmazza.


Neked a Minecraft PS4 Edition kell, higgy nekem.

2017. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. dec. 12. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!