Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft block újraregenes...

Minecraft block újraregenes plugin?

Figyelt kérdés
Egy olyan plugint keresek, amivel ha én lerakok például 1 követ, és a játékos azt kiüti, akkor egy 10 mp-el később újraregenerálódik. Az a baj, hogy amiket találtam, csak és kizárólag bányákra volt jó. Olyan ami nekem kellene, egyszerűen nem találok. Remélem kitudtok engem segíteni, mert én szerintem már mindent végigjártam ezért.

2017. dec. 16. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre pont, hogy a bánya pluginok jók. Azt az 1 blokkot kijelölöd területnek kiválasztod, hogy kő generálódjon ott és beállítod az időt.


A máik megoldás a command blockos, de ahhoz mindig be kell lennintöptve annak a chunknak ahol a command block szerkezet van és ahova lerakja a követ. Meg egy ilyen vöröskővel ismétlődő command block durván leterheli a szervert.

2017. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!