Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cities Skylinesban miért...

Cities Skylinesban miért koszos mindig a víz? És miért lesz tőle mindenki beteg?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a városomban minden ház felett villog az, hogy koszos a víz és emiatt betegek az emberek. Nos, a vízszivattyúk és a szennyvízkiömlő telepek messze elkerülik egymást. (A vizet egy tóból szivattyúzom, kiönteni pedig egy folyóban öntöm ki, amelyek egyáltalán nem folynak össze. A víz se lila színű amit szivattyúzok, tehát végkép nem értem a problémát. Előre is köszi a válaszokat!

2017. dec. 16. 17:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Régebben amikor játszottam vele, nekem is ez volt a problémám. Rájöttem, hogy az volt a gond hogy volt olyan víztornyom, ami ipari telepen volt, ami ugye szennyezett, és ezért volt mindig koszos a víz. Úgyhogy azt kitöröltem, és meg is oldódott a dolog.
2017. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-A szivattyúzott víz vagy víztorony környékén ne legyen ipartelep és szennyvízkifolyó

-Ellenőrizd a víznyomást a szennyvízszivattyúknál, mert elégtelen nyomásnál a szennyvíz a "háznál marad"

-Nem lehet, hogy a hiányos egészségügy miatt betegednek meg?

Ennyi tippem van.

2017. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne rakd ipari területre vagy szennyvízkifolyó közelébe.
2019. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben (egy jó egy éve) megoldódott a helyzet. Egy apró víztározó volt egy iparterület legszélén, és ez fertőzte meg az egész várost :D. Figyeljen mindenki!
2019. jún. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!