Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az új update óta rendszeresen...

Az új update óta rendszeresen összeomlik a GTA Online, főleg küldetéseknél. Ez mitől lehet? Másnak volt ilyenje az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés
Fontos leszögeznem, hogy teljesen jogtiszta, gyári original játékkal játszom, Media Marktban vettem 2 és fél éve, eddig semmi komolyabb baja nem volt. Amióta pár napja megjött ez az új frissítés, azóta ha megpróbálok elindítani egy adversary módot vagy más küldetést, a játék kezdete előtt rendszeresen összeomlik (lefagy, megjelenik a kurzor , majd ha kattintok kiírja hogy hibát észlelt és leállt). Nem egyszer és nem kétszer történt ez meg, így nem lehet játszani. Mitől lehet ez, és mit lehet tenni? Van valaki aki észlelt hasonlót?

2017. dec. 17. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem heistok után a végtelenségig tölt a játék, ezért újra kell indítani. Néha fehér képernyőt kapok, amit szintén csak újraindítással lehet megoldani. A hibaüzenetek is elég gyakoriak mostanában, szóval nem vagy egyedül :( Pedig nekem is jogtiszta, steames játék, szóval remélem minél hamarabb kijavítják.
2017. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!