Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megmenthető valamilyen módon...

Megmenthető valamilyen módon a Nerf N-Strike Elite Disruptor játékfegyver?

Figyelt kérdés

Kisfiam játéka, egy darabig (néhány hétig) klasszul működött, de most már nem lövi ki a lőszereket. Mintha "besülne", vagy nem tudom. Nincs erő a lövésben, repül gyengén max 1 métert és ennyi. Időnként tök random módon viszont elereszt 1-1 erőteljes, normál lövést.

Nem tudom, mit tehetnék vele, hogy újra működjön. Nem tudom, mi történhetett vele. Nem volt nagy igénybevételnek kiténe, 6 éves a gyerek, max a függönyre és a díszpárnákra lövöldözött vele, és nem is túl gyakran.


Visszavinni nem tudjuk, nincs blokk, külföldi rokontól kapta ajándékba, ráadásul hónapokkal korábban megvette, mint hogy jött volna a megfelelő alkalom.


Valakinek valami ötlete volna?



#fegyver #Nerf #szivacslövő #játékfegyver #Nerf N-Strike Elite Disruptor
2017. dec. 18. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én beírnám youtube ra a típusát és próbálkoznék angolul a repairral és szinonímáival, hátha találok valamit.
2017. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, ez eszembe sem jutott.

itt a kissrác, és a problémánk is kb pont ugyanez:

https://www.youtube.com/watch?v=1APb086zBic


komolyan meglepődök majd, ha ennyi megoldja. Ha jól látom, tk csak egy kis gépzsír kell neki? :o

2017. dec. 18. 14:54
 3/3 Kecske.9000 ***** válasza:
Lehetséges, hogy valamitől akadozik a dugattyú. Ahogy videóban is, a gépzsír valszeg megoldja
2020. júl. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!