Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kötelező az összes korábbi...

Kötelező az összes korábbi játék a Dragon Age inkvizícióhoz?

Figyelt kérdés

A lényeg szeretnék minél egyénibb sztorit létre hozni amikor a 3. résszel játszok! Ehhez meg szokta kérdezni a 3. rész mikor ujjat kezdek hogy kivánok-e a korábbi játékból importálni!

De én csak az egyik játék eseményeiből szeretném importálni az elmentést! Lehetséges vagy az importálás csak is az össze s korábbi játékból származó elmentéssel működik!



2017. dec. 19. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány régi szereplő visszatér, de csak pár sornyi beszélgetés utal az elmúlt eseményekre, ha importálod az előző mentéseket. Nyugodtan ki is lehet hagyni az importálást, nem sokat oszt vagy szoroz.
2017. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem tehát ha nem akarom pl a 2. rész eseményeit importálni akkor is működik a többi.
2017. dec. 19. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Én legalább háromszor végigtoltam mindhárom részt, és nem sok különbséget tapasztaltam az Inquisition-ben a régi állások betöltése és a "szűzen" indítás között.
2017. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

Mit kell csinálnom hogy a Tresspaser kiegészítővel is tudjak játszani?

egyszer már kijátszatom a fő játékot és az első kiegészítőt, a másodikkal csak el kezdtem. Viszont akkor nem volt jelen a 3. kiegészítő a térképen, pedig elméletileg benne volt a játék csomagban!

2017. dec. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!