Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy állitsam át a nyelvet...

Hogy állitsam át a nyelvet sims 4-ben?

Figyelt kérdés
Sims 4-ben mikor megkaptam átállítottam a nyelvet németre és most nem tudom átállítani angolra. Hogyan tudom ezt megcsinálni? Hol keressem? Vagy egyáltalán nem fog ez már menni?

2017. dec. 20. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

1. hova vetted meg, pc, ps4 stb?

2. hol keresed a beállítási opciót, hol próbálod átállítani?

2017. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pc-re és a játékban a beállításokban,mert az biztos,hogy először ott álítottam át,de most sehol sem találom. :/
2017. dec. 23. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Eredetileg volt akkor angol benne, igaz? Mert régiókódos a sims4, ha netről valami kulcsos oldalról vetted a kódot és olyan régiót vettél, amiben nincs angol, akkor ennyi volt, nem fogod tudni átállítani rá.


EA válasza a kérdésre:

"@prisma1982 Hi,



It depends where you bought the game. Not all versions will include all languages. In which country did you buy the game?


You can check the Sims 4 entry on your local store page regarding which languages should be included.



If there are multiple languages listed, but you cannot find yours, exit and then uninstall the game in your Origin Client. Once uninstalled, change the Origin Client's language setting to your desired language, which will require an Origin Client restart. After the restart, install the game again and it should now be in your desired language (given that this language was available on the store page for the version you have purchased).


I hope that clears that up.


Cheers,


Nils"


Röviden le kell törölni, kliens nyelvet átállítod angolra, kilépsz a fiókból (tehát nem csak bezárod a programot, rendesen kijelentkezés), visszalépsz, újra letöltöd.

2017. dec. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy kaptam boltból.(a szüleimtől) És köszönöm
2017. dec. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!