Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a GTA 5-öt, és...

Letöltöttem a GTA 5-öt, és mikor elindítom azt írja, hogy "Az alkalamzás nem tudott megfelelően elindulni (0xc0000142). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rákerestem a hibakódra, de nem találtam megoldást. Mindent frissítettem amit csak elhetett, már kezd felcseszni ez az egész. Win 7 64bit.
2017. dec. 23. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rosszul van gelrakva a win7 telepítő lemezt be és javítás/frissítés opciót válaszd.
2017. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mármint?
2017. dec. 23. 12:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit mármint? El kell indítani egy telepítést és javítani kell, mert hibásak az alap fájlok. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni.


Egyébként meg elég s**rul kereshettél, ha nekem fél másodperc alatt kidobta a megoldást a google kereső.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=5eyw9m5x9pQ

[link]

stb stb.

Nem tudom hogy kerestél, mikor az első 20 találat csak ezzel foglalkozik.

[link]

2017. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez volt az első link amit kidobott, de mint mondtam, NEM találtam megoldást (Mivel még mindig fenn áll a kszott hiba.) Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni.

A 2. link már kicsit távolabb van, mitn az első, de már azt is megpróbáltam, de NEM működött (Másképp nem írtam volna oda, hogy "RÁKERESTEM DE NEM TALÁLTAM MEGOLDÁST"). Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni.

A 3. linket is megpróbáltam már, közvetlen az első link után, még mielőtt megtaláltam volna a 2. linket.

És ha azt mondom, hogy NEM TALÁLTAM RÁ MEGOLDÁST, HIÁBA KERESTEM RÁ, szerinted hol a ... kádban kezdtem, ha oda is írtam hogy RÁKERESTEM?? Mi a fenét nem lehet ezen megérteni????? Rákerestem, kipróbáltam, nem működött, ENNYI!! Ezen mi a ft nem lehet felfogni???? Másképp fel se tettem volna ezt a nyorult kérdést!!!

2017. dec. 23. 13:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Remélem ezt a kommentet azért sikerül feldolgoznod, ha már a káromkodásszűrő fenn akadt pár szón...
2017. dec. 23. 13:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy tuti megoldás, megveszed eredetiben és menni fog :D
2017. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
eredeti a játék, Steam-en vettem meg :D
2017. dec. 23. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor már csak egy komplett, teljes körű op rendszer újratelepítés maradt.
2017. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2 napja lett újratelepítve, 1 napja hozták vissza :DDDDDDDD
2017. dec. 23. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen videokártya van a gépben? Az új kártyák a directX 12-t támogatják első körben, de a win7 csak 11-ig megy, ez is okozhat gondot neki indításkor. Steam kliens játékon jobb klikk, Tulajdonságoknál Indítási opciók beállítása, majd "-dx11".


Ezen túl próbálkozhatsz a sima hibajavításokkal:


-DirectX kézi telepítése windows update-ből.

-Microsoft VIsual C++ Redistribute-ok felrakása (64 bites rendszerhez linkelve)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

-Megkeresed a gépre telepített GTA5 mappáját ("...\Steam\steamapps\common\") és ott a játékot jobb klikk futtatás rendszergazdaként opciót használod.


Esetleg megpróbálhatod ezt is:

https://www.youtube.com/watch?v=ul_HCuSSyfY

2017. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!