Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PlayerUnknown’s...

A PlayerUnknown’s Battlegroundsal soloban, vagy teamben élvezetesebb játszani?

Figyelt kérdés
Gondoltam meglepem magam vele karácsonyra, de én inkább a solo játékmódokat preferálom. Szerintetek így is élvezetes a játék, vagy érdemes minimum duoban játszani? Ti hogy szerettek jobban játszani ezzel a játékkal?

2017. dec. 23. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen team. Sokkal élvezetesebb a játék, ha van valaki melletted. Együtt taktikázgatni, segíteni a másiknak, stb.

Bár én pont fordítva vagyok, ma már nem tudok olyan játékot mondani, ahol egyedül játszanék, egyszerűen igénylem mások társaságát :D


Nem azt mondom, hogy a játékban nem lehet boldogulni egyedül, mert lehet, csak szerintem én beleunnék, túlságosan magányosnak érezném magam és kevésbé lenne fun :/

Szerintem teamben teljesedik ki igazán a játék, és hát elég népszerű lett, biztos van olyan haverod, aki szintúgy megvenné, vagy megvan neki. Én azt javaslom, hogy inkább csapódj hozzá/hozzájuk, feltéve ha van hely :)

2017. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most vettem meg. Solo-ban nyomtam és nagyon élvezetes volt :D Bár mondjuk pár nap/hét múlva lehet meguntam volna. (De ez nem fog bekövetkezni, mert 50 perc után visszakértem az árát. Annyira leterheltek a szerverek, hogy az első 5 perc azzal megy el hogy mindenki próbálja leküzdeni a hatalmas lagot. Ez gondolom mikor már kevesebben fognak vele játszani (talán fél év múlva) már nem lesz ilyen durva, de így elég játszhatatlan jelenleg. Ennek ellenére még tetszik a játék, majd valamikor lehet adok neki még egy esélyt.)
2017. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!