Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sky quest drone ax5 kamera...

Sky quest drone ax5 kamera működése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! karácsonyra kapott a párom egy ilyen drónt, viszont leírásunk nincs hozzá, amiben benne lenne, hogy hogy kell a kamerát bekapcsolni, illetve fotót csinálni vele?

Köszönöm, ha valaki segít!



2017. dec. 25. 18:43
 1/5 anonim válasza:
Szia! A bekapcsoló gomb melletti bal kapcsoló. Felfelé fényképet csinál, lefelé videót. Ha bekapcsolod a kamerát a kamera fénye pirosra fog váltani. Nekem is ez volt a problémám mindaddig amíg egy Spanyol fórumon rá nem találtam. Sok sikert.
2017. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! ha párom hazajön meg is nézi!!!
2017. dec. 27. 07:17
 3/5 rogerbertram válasza:
Nekem eddig sehogy sem sikerült és a kamera alja is villog kéken is és pirosan is! Ha esetleg lenne bővebb info esetleg leírás azt nagyon köszönöm!
2018. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nagy Emelet válasza:
Nekem így tökéletesen működik! A fénykép is és a video készítés is, ahogy az első válaszadó írta! :)
2018. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balogh László Tamás válasza:

A fiam is kapott egy ilyen drónt, és nekünk sem sikerül felvenni semmit. A drón és a távirányító párosítása után a kamera alja kéken világít, és pirosan villog. Ez nem változik a bal oldali kis csúszókapcsoló előre-hátra mozgatásakor sem. Csak a távirányító csipog. A kártyát betéve a laptopba a mappa üres marad. Tényleg csak ennyi a kamera bekapcsolása? Vigyem vissza a drónt az üzletbe?

Köszönöm, ha válaszoltok.

2018. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!