Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó játékokat...

Tudtok mondani jó játékokat Ps4-re?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Ps4 prot, és érdekelne a bestbuy game-ek. Lényegében minden jöhet, csak a multis részt erőltető játékok ne( ps pluszra nem nagyon fizetnék elő ). Eddig ezeket vettem : last of us, gran turismo sport, horizon zeró down. Még annyi kérdésem lenne hogy lehet feltelepíteni játékokat a gépre ? Köszönöm a válaszokat !

2017. dec. 26. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Bloodborne

Until Dawn

Uncharted sorozat

The Witcher 3

Nioh

Nier: Automata

Persona 5

Yakuza 0

Danganrompa V3

Resident Evil VII

Odin Sphere Leifthrasir

Injustice 2


A játékok automatikusan települnek a gépedre (már akkor, mikor először elindítod), nincs választási lehetőséged.

2017. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Assassin's Creed Origins
2017. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos,én csak azokat ajánlom,amelyek nekem vannak. :D


Mást nem ajánlok,mivel nem próbáltam.


Alien:Isolation

Call of duty Ghosts

Far Cry Primal

Far Cry 4

Metal Gear Solid Ground zeroes

Mafia 3

Gta 5

Mortal Kombat XL

Homefront:The Revolution


Mint veszed észre,az fps-ekér rajongok leginkább,szóval bocsi ha nem írtam autóst vagy egyebet.


Nem mindegyiket ajánlom,őszintén nem szeretem mindegyiket,de leírtam,hátha neked tetszik valamelyik.


Metal gear solid ami nem igazán tetszik,a többit végigvittem...mortal kombaton kívül.

2017. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Life is Strange, Until Dawn nagyon jók, az utóbbi horrorjáték, de nagyon jó a története. F1- forma1versenyzős játék, szintén jó, nekünk még fifa18 van, és csak az offline verzióját használjuk eddig, nincs ps+unk még, a Journey-t ajánlom a legjobban az offline részéből :)
2017. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!