Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől annyira jó a WoW?...

Mitől annyira jó a WoW? Érdemes előfizetni rá?

Figyelt kérdés

Sok F2P játékot látok szebb grafikával/látványvilággal,mégis a WoW a top1.

Szóval elbizonytalanodtam,mert fél évig BDO-ztam néhány barátommal,de már nagyon egyhangú lett a játék,a legtöbben már abba is hagyták,más játékosok meg mindig azt mondták,hogy eredeti WoW sokkal jobban megéri,mint bármelyik más free to play játék.

Persze azt is mondták,hogy ha gametokent akarok farmolni,akkor az is nagyon hamar monoton lesz,de például sokkal kidolgozottabb,mint a BDO,illetve 1 hónapig ingyen játszhatok lvl 20ig,ami nem tűnik valami soknak.

Szóval,most starter packkel vagyok,nem esett le az állam a grafikától,szóval ezért nem tudom,persze nem csak a grafika számít,de eddig akárhány realgraphicos játékkal játszottam,mindegyik egyhangú lett.

De ha itt előfizetek rá és felmegyek 110-re,akkor sokkal élvezhetőbb?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 29. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha több a bevétel, jobb szakembereket tudnak megfizetni a játék fejlesztésére, szóval értelemszerűen jobb is lesz a játék.
2017. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öt évet öltem a WoW-ba, neki köszönhetem a házasságomat, a legjobb barátaimat, a munkámat, de már nem mennék bele vissza. Nekem nem is grafikailag avult el, inkább játékmenetileg. 30 skillt használni másodpercre pontosan, figyelni a cooldown-okat, szemmel tartani a színes kis addonokat, amik a csapattársak állapotát jelzik, mindezt 2-3 órás raidekben... Nem, túl öreg vagyok már ehhez.
2017. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A WoW nagyon leegyszerűsödött az évek alatt (gondolom erre volt igény az új korosztálytól).


Maga a grafika egy dolog, de nézd meg a térképet. Hol találsz te egy ekkora világgal megáldott játékot? A BDO világa röhögve 20x felhelyezhető a WoW térképre (mondjuk nem is csoda, hiszen 2004-ben jött ki a játék, volt pár évük hozzáadni a rendszerhez tartalmat). Ha az egész játékot felrántanák mai grafikára kb 500-600 GB-ot foglalna a játék, az eszméletlen kiadásokról (fejlesztők, programozók fizetése, felbérlése stb) és az időről nem is beszélve.


Amúgy kevered a dolgokat, ingyen 20-as szintig mehetsz fel, de korlátlan az ideje. Az 1 hónap, amire te gondolsz akkor jár, ha megveszed a kezdő/alap csomagot, amiben benne van minden kiegészítő a legutolsót kivéve, de itt felmehetsz az utolsó előtti kiegészítő max szintjére, illetve csinálhatod a küldiket, elmehetsz minden területre, raidolni stb, amit tartalmaz az alap csomag.


A token meg olyan, hogy azt te más játékostól veszed meg játékpénzért, Itt egy automata rendszer van, ami nézi, ha többet vennének, mint eladnának, akkor felmegy az ára. Amikor én elkezdtem kb 10.000 arany volt 1 token, mikor ott hagytam, 60 ezer volt majdnem.

Ahhoz, hogy te farmolni tudj normálisan, kell kb 5-6 majdnem fullos karakter, ami alaphangon 4-5 hónap (hacsak nem napi 12 órákat játszol vele).


Hogy élvezhető-e vagy sem, az csak rajtad fog múlni. Az end-game elég szépen el van húzva, csinálsz 1 instát, ha abból kiestek a dolgok akkor lesz elég gear pontod menni a 2.-ba, ahol ha mindent összeszedsz, mehetsz vissza az elsőbe, de már Heroicon és örülsz, ha nem törlik fel veled a padlót :D


Rengeteg a PvP opció is, Battleground, csapat pvp, 1vs1 pvp stb.

Akkor még hol van a craft rendszer, a játékbeli achievmentek stb, egyszerűen hatalmas.


Őszintén szólva, egy hónapot lehet adni neki (az alap játék megvételével), akciózva kb 3000 ft, aztán eldöntöd mennyire tetszik.

Nekem személy szerint nagy csalódás volt visszamenni az "új" skill rendszer miatt, én kb 3 hónap alatt ott hagytam. Régen volt 4 action barom, telerakva mindenféle skillel, crafttal, most meg püfölsz 4-5 gombot és kész. Persze biztos vannak, akiknek a letisztult forma és átláthatóság jobban bejön, de én a régit jobban szerettem, így dobtam.

2017. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 éves játéknál (plusz előtte már 4 éve fejlesztették) kiakadni a grafikán... Szerintem nem a te játékod. Menj lolozni vagy csgo/pubg.
2017. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

#3 "Hol találsz te egy ekkora világgal megáldott játékot?"


MMO-k között, vagy egyébként? MMO-k között akad egy pár, ami labdába rúg a WoW világa mellett, pl ott az eredeti Guild Wars (illetve mostmár a GW2 is elég méretesre hízott), ami noha nem anynira 'nyitott', mint a WoW világa, összességében hatalmas bejárható területtel bír. De igazából mindkettő eltörpül az EverQuest gigászi méretei mellett.


Ha meg minden játék 'játszik', akkor jesszum pepi, hány olyan alkotás van, ami szégyenbe hozza Azeroth picike kis világát.. :D

2017. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyilván MMO-ról volt szó, nem egy Eve online-ról :D
2017. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha magát az összeszedettséget nézzük, azért a WoW eléggé toppon van, nem mellesleg ha az ember térsasággal tolja akkor nagyon élvezetes játék tud lenni.
2017. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!