Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo III-ban Demon Hunter-ne...

Diablo III-ban Demon Hunter-nek mit érdemes vinni?

Figyelt kérdés

LVL 47-es vagyok egy Demon Hunter-el, és az inventorymban van 2 egykezes crossbow, és 1 kétkezes.

Kétkezesek:

1.:

-56-68 Cold Damage

-186.4 DPS

-73-160 DMG

2.:

-171.4 DPS

-68-140 DMG

-55-68 Arcane DMG

2 Kezes:

-227.7 DPS

-189.225 DMG

-223 DEX

-205 VIT

-6% Erőforrás-használat csökkentés


Melyiket érdemes inkább használni? Minek mi az előnye? Eléggé új vagyok a játékban, sajnos annyira még nem értem ezeket. A választ előre is köszönöm!



2017. dec. 29. 13:00
 1/1 Ithranek válasza:

Bár a kérdés már nem friss, ettől függetlenül válaszolok, hátha tudok segíteni.


A fegyverválasztás leginkább rajtad múlik, mert a te ízlésed szerint érdemes döntened.


Játékmechanikailag a DPS sokat számít, hiszen az annak az értéke, hogy másodpercenként mennyi sérülést okozol az ellenfélnek. Az egykezesek gyorsabban támadnak kisebb sebzéssel, míg a kétkezesek alacsonyabb támadási sebességgel, de masszívabb sebzést okozva működnek. Ezeken felül a képességek alapján érdemes használni minden eszközt. Mivel 47-es szinten még nagyon messze áll a karakter az igazi erejétől, ezért érdemes olyan felszerelést használni, ami minél gyorsabban eljuttat a maximum szintre.

2018. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!