Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ba lehet saját zenét...

A Sims 3-ba lehet saját zenét betenni?

Figyelt kérdés
A beállításokban találtam olyat hogy lehet választani a stílusok közül. Valahova be lehet másolni a kedvenc zenéimet hogy az szóljon a játékban?
2010. jún. 3. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
VAn egy olyan stílus, hogy Egyéni és akkor oda tudod majd hallgatni ha bemásolod a Dokumentumok\Electronic Arts\The Sims 3\Custom Music mappába :)
2010. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen ez a helyes útvonal csakhogy nekem nem akar elindulni a zene a játékban, illetve el elindul csak nem szól a többi adó pedig igen.

Pedig az eredeti játék van meg, nem letöltöttem. :(

Próbáljatok segíteni. Köszi!

2010. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem megy csak berakod meg nézed a beálitásoknál ottvan e a zene és ha ottvan akor meg is vagyunk . Rádióba igy cisnáljuk : Rádio bekapcoslása . Zene tipusa Egyéni és akor ha nem az jön be akor váltál fel/le még benem jön
2010. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nekem nincsen olyan mappám??

Akkor csináljak egyet??

2012. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Klavaro ***** válasza:
Az sosem jó hogyha nincs egy olyan mappa ami kéne a játékhoz és létrehozol mert úgyse működik
2013. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a következő útvonalon találtam meg, sajátgép/Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3/ Custom Music
2015. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!