Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A "mostani" játékokhoz miért...

A "mostani" játékokhoz miért nincs magyarítás?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan játék van amihez nincs magyarítás.

2007-2017 ig nagyon sok.

Miért nincs?


(egyre xarabb itt már minden)

Pl.:Nfs MW 2012-nek semmi köze az NFS-hez.

Mi a célja annak a játéknak egyáltalán?

Egyre rosszabb játékok jönnek ki,ráadásul sok nem is Magyar,vagy nincs hozzá magyarítás sem.



2017. dec. 29. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Mert hivatalos forditas sok esetben nem eri meg anyagilag a kiadonak/fejlesztonek.

Kulon forditashoz meg megint ember kell, sok szabadidovel, egy olyan tobbnapos munkara amiert egy fillert se kap, sokszor koszonetet se csak fikazast mert elhibazott par szavat.

Es mert ma mar nem luxus idegen nyelven beszelni.

2017. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy időben én is szórakoztam ilyesmivel, mármint fordítással, de manapság elég nagy technikai akadályok is vannak, legtöbb esetben olyan szinten vannak a szövegeket rejtő fileok kódolva, hogy maga az előbányászás és utána a játékba visszatenni a legnehezebb része, nem pedig fordítani, szóval az amatőr fordításokat ez ami szerintem leginkább megöli.

Utoljára a Doom-al próbálkoztam, de abból sem sikerült még véletlen sem kiszedni a szükséges fileokat, pedig ha sikerült volna szerintem megcsinálom.


A hivatalos fordításoknak meg az anyagi oldala az ami nem éri meg, mert ez elvileg a forgalmazó hatásköre, és nem igazán szeretnek a mai világban ebbe pénzt fektetni, gondolom azért vannak erre is statisztikák, hogy az eladásokat mennyire mozgatja meg, egy lokalizált játék.


A játékok minőségéről meg lehetne egy kisregényt írni, de ha röviden akarunk fogalmazni a játékipar elqurvult. Profitorientált iparosmunka a legtöbb játék, és főleg a nagyobb kiadók erre mennek rá, a folyamatos profit a lényeg, inkább csinálnak egy játékból tíz részt mintsem csak kettőt, de azokat szívvel-lélekkel.

2017. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!