Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is Strange: Before the...

Life is Strange: Before the Storm. Most akkor, hogy van?

Figyelt kérdés

Ha úgy alakítjuk a szálakat Rachel és Chloe szeretik egymást kicsit jobban mint barátok? Mert ott van a csók is meg ahogy viselkednek egymással. Vagy csak Chloe érez így? Vagy ha esetleg tényleg többet éreznek mind a ketten..akkor mivan Frankel? Rachel és Frank is együtt vannak végülis?

Köszi a választ és bocsi, hogy érthetetlenül fogalmaztam :D



2017. dec. 30. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre a játék még nem nagyon adta meg a választ,de láttam néhány fórumon találgatásokat,hogy Rachel elég jó színész,és csak megjátssza és közben együtt van Frankkel és Mr. Jeffersonnal,stb. Az első játékban jött rá Chloe is,hogy Frankkal volt valami kapcsolata Rachelnek. Remélem valamelyik részben még tisztázni fogják a dolgokat. (egyébként szerintem többek mint barátok)
2017. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2017. dec. 30. 13:47
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

keszulhetne egy olyan DLC mint a Farewell

Ami atvezeto a ket tortenet kozt

ahol Rachelel lehetnenk halalaig vagy pedg Chloeval az eltuneseig

2018. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az jó lenne igen
2018. jún. 30. 14:41
 5/5 A kérdező kommentje:
De mint tudjuk nem lesz ezt a történetet már lezárták.. Amit nem értek miért hisz vannak dolgok amiket még nem tudunk.
2018. jún. 30. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!