Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One mobiltelefonos...

Xbox One mobiltelefonos fizetésben van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Augusztusban vásároltam egy játékot a fiamnak a saját telefonszámommal, most vennék egy másikat, de azt írja ki angolul, hogy "a kiválasztott szolgáltatónál nem található ez a telefonszám". Mindenféle formátumban beírtam, rásdásul ha a párom telefonszámát írom be, akkor működik. Társkártyások vagyunk szóval nem értem a dolgot. Létezik, hogy egy telefonszámra csak egyszer lehet vásárolni?

2017. dec. 30. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy csak egyszer tudj vásárolni egy telefonszámmal, teljesen értemetlen lenne.


Én azt javaslom, hogy írj a supportnak ők fognak tudni segíteni. Esetleg próbálj ki más fizetési módot.


Itt lehet találsz megoldást, ha nem akkor írhatsz nekik, bár az ünnepek miatt leghamarabb kedden kapsz választ szerintem.

[link]

2017. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az oldalt már próbáltam, semmit sem ér, csak általánosságok. A support meg úgy láttam csak angolul hajlandó "érteni" annyira meg nem vagyok jó!


Azért köszönöm szépen!

2017. dec. 30. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!