Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox live lejárati dátumot...

Xbox live lejárati dátumot hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés

Hol lehet megnézni, hogy pontosan mikor fog lejárni az Xbox Live-om? :)

ÉN úgy tudtam hogy már több hónapja lejárt,most mégis tudok játszani ugyanúgy mint amikor liveom volt.


2018. jan. 2. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
a live előfizetéses rendszerben megy, vagyis mindig levonja a kártyádról a pénzt, ha meg kell újítani :)
2018. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fiamnak is előfizettünk 1 hónapra karácsonykor,de mondta a barátja,hogy ha nem mondjuk le,akkor újra levonja majd a pénzt a kártyáról.

Viszont most láttam egy akciót,hogy 3 havi gold-ot ha veszünk,6 havit kapunk érte.Úgy gondoltam,ezt megvenném a fiamnak,fél év alatt szerintem "ki is szeretne"belőle.Talán.De hogy csináljam,hogy közbe ne vonja le a másik előfizetést is?Bocsánat,nem nagyon értek hozzá.

2018. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

van unsubscribe, avagy leiratkozás, de meg kell nézni hogy lett megadva a feliratkozás, mert lehet csak akkor von le megint ha elfogyott (pl battle-netnél wow ilyen, azt nézi mikor jár le és amikor lejár akkor von le csak pénzt és frissíti a feliratkozást), de lehet havi szinten megy.


De a saját xbox fiók/acc adatain belül subscribe/feliratkozás fülön belül érdemes körülnézni.

2018. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2018. jan. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Újabb problémába ütköztem.Az automatikus megújulást kikapcsoltuk,tehát nem vonta le újra a havi díjat.Viszont megvettem ezt a 3+3 havi gold-ot,a fiam megpróbálta xbox-on keresztül feltölteni,de azt írta ki a rendszer,hogy a kódot már felhasználták(notebook.hu-n vásároltam).A plusz 3 havi előfizetéses kód e-mailben jött,azt számítógépen keresztül én töltöttem fel,azt azonnal elfogadta,de én is próbáltam az alap 3 havit és ugyanezt írta ki nekem is.Mi lehet a gond?
2018. jan. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az a gond, hogy egy dolgozó már rég kilopta a kódot a notebook.hu-nál és réges-rég felhasználta. Írhatsz az xbox supportnak, illetve a notebook.hu-nak is, de nem sok esélyed van rá, hogy megkapod.

Pont ezért veszélyes fizikai üzletből vásárolni ezeket. Media Markt-ban, Tescoban vett lemezes játékoknál található kódok túlnyomó részét pl nem is tudod aktiválni, mert már egyszer valaki kilopta és felhasználta vagy eladta a neten.

2018. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez remek,köszi!
2018. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív a notebook.hu-nak.Szó nélkül küldtek egy újat,ami működik.Gondolom nem ez volt az első eset.
2018. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!