Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 újratelepítés lemezről?

Kosbor24 kérdése:

Sims 3 újratelepítés lemezről?

Figyelt kérdés
Van arra mód, hogy a lemezről telepített Sims 3-at valahogy rá yudjam telepíteni egy másik számítógépre? Hiába töröltem le az előzőről, nem tudom felhasználni többé a kódot, mert már használtam. Nincs erre valami mód, hogy teljesen eltűnjön a játék a gépről és a másik elfogadja a kódot? Nem sok kedvem van újból megvenni az összeset.

2018. jan. 2. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz be az Origin fiókodba, amibe már korábban beregisztráltad a játékot?
2018. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kaptál kódot is a játékhoz, azt aktiválni kellett az Origin kliensben.

Ha belépsz az origin fiókodba, akkor onnan le tudod megint tölteni.

2018. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na jó, én valahol egy kő alatt szundikálhattam, mikor az észt osztották. Kösz a választ, rájöttem, hogy a régi telepítéshez tesóm e-mail címét használtam és próbálkozhatok a sajátommal, az beza nem fog menni. Köszönöm, hogy lámpást gyújtottál az agyamnak nevezett fekete porfészekben, most már értem, mi az (amúgy teljesen magától értetődő) probléma... kill me
2018. jan. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!