Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3: Szerintetek mit...

Witcher 3: Szerintetek mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Nincs függőben Trisshez kapcsolódó küldetés, de nem tudom toborozni Trisst a Vad Falka elleni harcba, mert elvileg segítenem kellene neki a novigradi dolgok elintézésében. A mágusokat is kiszöktettük már, szóval nem tudom mi lehet a baj.

2018. jan. 2. 20:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy megölöm a Kurafit, ez lehet a baj? A falon keresztül távoztam akkor, szóval nem az.
2018. jan. 2. 20:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy Yen-el kavartál és azért? vagy Mindkettővel kavartál és azért :D Mindkettő miatt elveszíted Triss-t
2018. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az mindegy kivel romancicázik Geralt, Triss minden esetben ott kell, hogy legyen a Vad Falka elleni összetűzésben. Van egy olyan küldetésem, hogy Zárt Vároa Novigrad, azt olvastam az is okozhatja ezt, viszont arra már nem találtam megoldást hogyan oldható meg. Nagyon sok órám van benne, nem seretném újra kezdeni. Amióta kiszabadítottam a városból a varázslókat rengeteg küldetést csináltam, nem szeretnék visszamenni addig. Van esetleg valami command code amivel ez orvosolható? Vagy bármi?
2018. jan. 2. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hagyod elmenni Triss-t a hajóval, akkor nem feltétlenül lesz ott a vad falka elleni harcban, ez egy játékbug.
2018. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A másik opció, hogy akkor bukkan fel mikor toborzol a vad falka ellen és mikor megvan mindenki, majd kaer morhenben egyszer csak megjelenik, mondjuk ez a szerencsésebb bug :D
2018. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasgasd végig, hátha ez is benne van, de vigyazz mert spoiler is lehet.

2018. jan. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az első végigjátszásom. Mindegy, betöltöttem egy régebbi mentést, azzal többre megyek.
2018. jan. 4. 05:06
 8/10 A kérdező kommentje:
És de, Triss mindig ott van a harcnál. ;D Kulcsszerepe van ott, szóval egyenesen kizárt, hogy ne jöjjön el. Mindhárom szerelmi lehetőséggel kipróbáltam már a kérdésem előtt is. Köszi azért, hogy megpróbáltál segíteni.
2018. jan. 4. 05:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert itt nem arról volt szó, hogy eljön -e, hanem hogy hogyan tudom a beakadást megoldani. További jó játékot.
2018. jan. 4. 05:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Eredeti verzióban ez javítva van, 1.31 patchben :D Gondolom torrentről szedted és valami régebbi fajta
2018. jan. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!