Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1. Az új SW Battlefrontot...

1. Az új SW Battlefrontot szeretném megvenni, így szerintetek ezen a setupon elfutna-e élvezhető grafikával és teljesítménnyel? : GTX 1050 Ti, Core I5-7500,16GB DDR4 RAM 2. Megéri-e megvenni a Deluxe Edition-t? 3. Mennyire biztonságos az Origin?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán fog futni valahol medium-high között 1080p-ben.


Nekem gtx960-om van és high-on simán fut. (Na persze 900/720p-ben.)


Itt vannak a verziók közti különbségek, neked kell eldönteni, hogy melyik éri meg számodra.


[link]


Mennyire biztonságos az Origin?

Ezt most hogy érted?

2018. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom megvenni. Nem véletlenül alakult ki akkora botrány körülötte, amekkora. Minden ráköltött cent jelzés, hogy a kiadó jól csinálja, amit csinál és nyugodtan kizsigerelheti a játékosokat egy tartalomnélküli korai béta állapotú játékkezdeménnyel.
2018. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval nem nagyon értek egyet! A lootbox rendszert törölték és ez az eddigi legtartalmasabb SW játék.
2018. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, még a játékot kritizáló választ is! Olvastam cikkeket erről, xboxon már volt élményem játszani vele, így döntöttem hát el hogy pc-re megveszem.
2018. jan. 3. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A lootboxokat nem törölték, csak felfüggesztették a Disney nyomására, tartalom szempontjából meg azért van bőven Star Wars játék, ami nem is kevésel többet kínál. Persze ha neked tartalom=grafika, akkor igazad van.
2018. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

HA vissza is kerülnek a lootboxok, akkor sem abban a borzalmas formában, mint régebben, mert az tényleg pofátlanság volt.


"Persze ha neked tartalom=grafika, akkor igazad van."

Mutasd már meg, hogy ilyet hol írtam?


Amúgy meg a te nézeted se mérvadó. Nagyjából azt vettem ki a szavaidból, hogy mennyiség=minőség.


Egyáltalán nem biztos, hogy ha egy játék bővelkedik tartalommal, akkor garantáltan szórakoztat is és szerintem a kevés tartalommal bíró játékok is lehetnek szórakoztatóak.


Plant vs Zombies game: kb.6 játékmód, 4-4 választható karakter, 5 kisméretű pálya és kifújt, ennyi! Mégis, a mai napig rengetegen játszanak vele és kiváló game, pedig alig van benne tartalom.


Kedves kérdező! Én megvenném (az előttem lévő hozzászóló pedig valószínűleg nem).

Viszont szerintem 9-10 ezeret már megér. Nézz gameplay-videókat és olvass teszteket, majd azok alapján el fogod tudni dönteni, hogy neked megéri, vagy sem.

2018. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Battlefront 2-ben sem mennyiségi, sem minőségi tartalom nincs, szóval marad a grafika. A játékot teljesen a lootboxokra húzták fel, vagyis nélkülüka fejlődés repetitív és lassú, velük meg olyan tartalomért fizetsz, ami jár a játék megvásárlásakor kifizetett összegért.


Példa a tartalmas és jó Star Wars játékra? Majdnem mindegyik, ami a The Force Unleashed-ig megjelent. Beleértve a szintén EA lelkén száradó és szintén elég gusztustalanul monetizált The Old Republic MMO-t.


De akkor legyen a Jedi Knight sorozat, a két KOTOR és a Republic Commando. Ez circa 8 játék kapásból.

2018. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A Battlefront 2-ben sem mennyiségi, sem minőségi tartalom nincs, szóval marad a grafika."


Kapásból cáfolom!!!!

Változatos helyszínek, felszerelések, fegyverek, szereplők (szinte az összes)

Ugyan kissé rövid, de tartalmas és szórakoztató kampány

14 irányítható karakter (folyamatosan bővül és átlagos farmolással feloldhatóak)

4 kaszt

űrcsaták

kb. 4-5 különböző változatos multiplayer mód

osztott képernyős mód


Mit akarsz még ennél többet? Mitől lehetne még jobb?


Hidd el, sok ember számára ez is elég. Nem értelek. Talán (szerinted) kevés a tartalom, de ez sok embernek bőven elég. Az meg hogy minőségi vagy nem, már szubjektív vélemény. Kinek a pap, kinek a papné.


"Példa a tartalmas és jó Star Wars játékra?"

Ebben teljesen igazad van, csak sajnos a kérdező nem ezt kérdezte!

2018. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!