Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pc-sek! 2008-tól milyen...

Pc-sek! 2008-tól milyen játékokat játsszak fontossági sorrendben? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát most vettem egy erős gépet, eddig egy nagyon gyenge volt, ami kb. 2007-2008-ig vitte a játékokat, és azóta nem játszottam semmit. Tehát azt kérem tőletek, hogy írjátok le milyen jó játékokat játsszak, így a legjobbal kezdem, és így haladok tovább...

2018. jan. 6. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Javaslom googlizd ki az év játékait mindegyik évhez, olyat keress ahol írják a többi jelöltet is, vagy van futottak még rész.
2018. jan. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
haha én is így vagyok vele én a far cry eggyel kezdtem a múltidézést:D
2018. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Frog94 válasza:
Az én gyöngyszemeim: Assassin's Creed 2 és a Brotherhood, Bioshock 2-3, Mafia 2, Assassin's Creed Revelations, Metro 2033, Assassin's Creed 3. Ezek a játékok mind a sztorijukkal, és a világukkal is elkápráztattak. Nézz bátran gameplay-eket youtube-on és meglátod miről beszélek :))!
2018. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!