Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable Online. Megéri...

Star Stable Online. Megéri megvenni? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozok rajta, nem rossz játék elvagyok vele, de túl sok negatívot is hallottam róla.Pl: gyorsan ki lehet vinni az eddigi küldiket, utána már csak unatkozik az ember. Ritkán frissítenek. Eltűnnek/vagy meg se kapják a játékosok a heti sc-t, ugratni se lehet sokaknál pedig fizettek. Állandóan fizetni kell a frissítésekért stb.

Nem tudom ebből mi igaz és mi nem de érdekelne, hogy tényleg megérné megvenni vagy felesleges pénzkidobás?



2018. jan. 8. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Szereintem abszolút megéri, én havi ridert fizetek ( 1500/hó) <- van ennél olcsóbb is ( kb 600Ft) , de ez éri meg igazán,mert kapsz mellé minden héten 100 sc-t.


Az,hogy ki lehet vinni gyorsan a küldiket,szerintem baromság. Nagyon sok van, és még folytatják is.

Minden szerdán frissítés van ( ami ingyenes teljesen ), szóval szerintem ez viszonylag gyakori :D


Ha valaki nem kapja meg amiért fizetett,az nincs eltussolva, írni kell a supportnak és megoldják a helyzetet, egyébként nagyon ritkán van ilyen.


Összességében szerintem teljes mértékben megéri.

2018. jan. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem tudom hol hallottad ezeket de baromságok. 2 éve vagyok lifetime és eddig semmi probléma nem volt. Meg mondom őszintén hogy a küldetédekkel lehet haladni, de nagyon sok olyan hogy hetekig - hónapokig kell csinálni egy egy napi feladatot hogy megnyíljon egy küldetés. A lényeg az hogy nekem még mindig van olyan feladat ami nincs kész. Szóval nincs végig játszva a játék. Igaz nekem szinte semmi időm sincs már 16 évesen játszani. Minden héten van frissítés viszont nem mindig olyan hogy küldetést hoznak be. De nem egyszerű megcsinàlni. Ugrani a 6- os szint körül tudsz majd az a feladat az összes létező karakteremen bejött. Persze hogy nem rögtön az után lehet hogy megveszed. Ez szinttől függ. Úgy ahogy a való életben ott is meg kell tanulnod. Sc mindig jött. Szóval nagyon nagy hülyeségeket írtak. Inkább probléma az hogy sokszor akadozik a játék és van benne nem kevés bugg- ami olykor zavaró olykor meg vicces 😂. Lifetimet ajánlom. Egyszer kifizeted érte a 10 ezret és szevasz. Sokkal olcsóbban meg tudod úszni
2018. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval teljesen egyetértek. Én is kb 2 éve vagyok már lifetime. Lehető legjobb döntés volt, annyit bánok csak, hogy nem már rögtön a legelején vettem meg, amikor már úgyis tudtam, hogy imádom. Ehelyett hónapokon át veszegettem a havi ridert és néha egy kis sc-t is, ennyi idő alatt bele sem merek gondolni, hányszor gyűlt ki egy life ára. XD


Nekem eddig mindig megjött a heti sc-m.

Olyan is volt, hogy valamiért kb fél évig be sem léptem, de mire újra felléptem mondanom sem kell jókora összeg fogadott, mert az sc-m folyamatosan csak gyűlt és gyűlt. :D


Sokkal jobb star riderként bolyongani Jorvikon. Így garantáltan kapod mindig az új küldetéseket, haladhatsz, egyengedheted a karaktered útját és bejárhatsz minden helyet (amint eléred a megfelelő szinteket).

És igen, mindig van jó pár olyan feladat vagy hely, ahol először hírnevet kell szerezz, ami sok esetekben tényleg hónapokig tarthat, szóval mindig van mire nézni. Ezen kívűl rengeteg felfedezésre váró helye, zeg-zuga van a játéknak. Plusz, a fő sztori szál most kezd csak egyre jobban kibontakozni, szóval már csak azért is megéri, hogy azzal (is) haladhass.

Szóval összefoglalva, igen, abszolút megéri!

2018. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Nincs az játék ami 10.000Ft-nál többet megér. Talán a GTA V-az, nem véletlen nem megy le az ára 15.000 Ft alá. Az előfizetéses meg főleg nem éri meg.
2018. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 (19:56)


Szerintem ízlések és... Én pl a GTA-ért egy forintot nem adnék ki, nem még ennyit. De ismétlem: kinek mi...


Vannak egyébként alkalmak amikor az SSO a lifetime tagságot kb 9K-ért árulja, szóval nem mindig van 10K felett az ára.

Rendszeresen visszatérnek a kedvezőbb alkalmak (pl: karácsonykor), csak ki kell várni.


Nem tudom ismered-e a játékot egyébként, de ahogy az korábban említésre került (és ami nagyjából minden online játéknál így van), tagságra van szükséged ahhoz, hogy úgy kb bármire haladj a történettel vagy, hogy egyáltalán legyen egy értelmes mozgástered és ne und magad halálra.

Ha valaki kipróbálja (erre bőven jó a non-rider mód+pár napos előfizetés kb 600Ft-ért) és bejön neki a játék, úgyis folytatni szeretné és egy idő után a havi (vagy akármilyen) előfizetések árából már kb többszörösen is összegyűlik egy-egy olcsóbb lifetime ára is.


Szóval igen, nagyon is megéri, nyilván annak, aki szereti ezt a játékot és tudja, hogy akár ha ki is hagy egy kis időt, azért néha-néha vissza fog térni és abban az esetben majd pontosan ott folytathatja, ahol abbahagyta (nem mellesleg egy raklap sc-vel felpakolva ami idő közben összegyűlt). ;)

2018. okt. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!