Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Wars: Battlefront 1-et...

A Star Wars: Battlefront 1-et vagy 2-őt érdemesebb megvásárolni playstation 4 slimre?

Figyelt kérdés
Elfutna ezen a konzolon bármelyik is?Melyik a jobb játék?Igazából mindkettőről néztem gameplayt, és nem igazán tudom eldönteni hogy melyiket vegyem meg elég jól néz ki mindkettő.Meg nagy konzolos sem vagyok, hétfőn kaptam meg meg az elsőt azelőtt meg pc-én játszottam.
2018. jan. 9. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A 2. jobb.
2018. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A 2004-ös Battlefront játék a legjobb, de a 2005-os Battlefront 2 sincs messze tőle elmaradva azért.


24/F

2018. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

#2: És azok közül mégis melyik futtatható PS4-en?


Kérdezőnek: a 2. rész sokkal tartalmasabb és kiegyensúlyozottabb.

2018. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3: Gondoltam olyan jók, hogy kiadták rájuk. (ez csak irónia)


A BF és a BF2 (az EREDETIEK) is futtathatóak Windows 10-en, pedig amikor kijöttek, akkor a Windows XP volt a legújabb

2018. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 2 jobb viszont most még nagyon drága. Az 1 már aprópénzért beszerezhető csak érdemes megvárni vele egy jó akciót, volt már hogy ingyen adták ps plus-hoz az ultimate editiont, de láttam már 3 ezerért is a storeba.
2018. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 értelemszerűen, főleg ha azt vesszük hogy ott még van játékos.
2018. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 pappgr ***** válasza:
Egyik rosszab mint a másik nem éri meg, az 1-et meg tudtam venni fél áron, de így is megbántam. Ha mindenképp ki akarod dobni a pénzed akkor 2, ahogy fent is írták ott még van legelább játékos.
2018. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az 1 nem tekinthető igazi játéknak.
2018. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az 1 sem annyira rossz mint amennyire lehúzzák sokan. Én a könnyedsége miatt élveztem, és a végére a dlc-kkel együtt már elég tartalom is volt benne. Az egyetlen gond ezekkel a dlc-kkel hogy megosztották a játékosbázist.
2018. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megvettem a 2. részt, de nagyot csalódtam..Az egy dolog, hogy még most nem értek a gamepad kezeléséhez, de az a sanda gyanúm, hogy a játékosok többsége billentyűzettel és egérrel játszik, így én könnyű ellenfél vagyok..Vagy ha én ps4-en játszok, akkor a játék olyan játékosokat keres, akik szintén ezen a konzolon játszanak?Ezt nem tudja valaki?
2018. jan. 12. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!