Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Color Switch...

Mi történt a Color Switch nevű játékkal, hogy egy ideje már nem elérhető az android app storeban?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak megváltozott a linkje? Én ezt találtam, talán erre gondolsz:

[link]


Vagy ezek közül valamelyikre

[link]


Egyébként most rá kellett döbbennem hogy a google play keresője egy jó kalapnyi büdös végtermék, ha idézőjelek közé téve kerestem hogy "Color Switch" akkor is a Color Switch elnevezésű játékokat dobta fel elsőnek, külön be kellett írnom a keresésbe hogy hanyagolja ez utóbbit így:


Color Switch -"Switch Color"


Ha azt veszem még örülhetünk hogy legalább negálásnál figyelembe veszi az idézőjeleket...

2018. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Apple storeból is hiányzik.


A játék hivatalos Twitterére rég nem írtak.

[link]


A játékfejlesztő oldala is üres és a twitter, facebook, youtube sem aktív.

[link]


Google playről is hiányzik.

[link]


Úgy tűnik a fortafy games megszűnt és vele együtt a játékaik is.

2018. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. köszönöm a válaszodat, de a 2. válaszadó által linkelt color switchre gondoltam valójában... Ami, úgy néz ki, sajnos tényleg megszűnt :/
2018. jan. 11. 17:29
 4/4 anonim válasza:

Ha volt már telepítve a játék... Akkor play áruház, saját alkalmazásaim, ott könyvtárak. Kikeresed, és telepíted. Mindegy, hogy azóta esetleg másik telód van, email címmel nézed meg (ez alapból ilyen, nem beállítható). Ha több email címed van, akkor mindet át kell nézni.


Ha eddig nem volt telepítve, olyat lehet csinálni, hogy egy barátodnak elkéred az email cimenek a jelszavat, azzal jelentkezel be, vagy o a te telódon, google playbe megkeresi, telepíti majd kijelentkezik a telódról az email-jével. Ennyi. Nyilván ehhez kell,hogy neki is meglegyen, vagy hogy volt már neki telepítve.

2018. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!