Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » HELP! TEKKEN 6 flashelt...

No Body kérdése:

HELP! TEKKEN 6 flashelt Playstation 3 alapgépen játék helyett fekete képernyőt mutat. Ez valami beállítás hiba vagy "Fix" probléma és valamit felül kell írnom a játék mappájában?

Figyelt kérdés

A játék maga fent van, ugyanakkor multimanben elindítva a menüsávban a lemez helyén kiadja a borító és háttérképet de amikor X-el rányomok csak fekete képernyő fogad. Nem Firmware hibáról van szó mert azt írta volna a legelején.


Előre is köszönöm a válaszokat!


25/



2018. jan. 9. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Lopott húsnak híg a leve.
2018. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Milyen fajta CFW van a gépen?
2018. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azért fontos, hogy melyik CFW van rajta, mert ha nem Cobrás, akkor lenni kell egy lemeznek a meghajtóban. Multiman-be a BD mirror be van kapcsolva?
2018. jan. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kezdő konzolos vagyok ezért még nem ismerek minden szót s annak jelentését sem. Például mi az a BD Mirror vagy Cobra?
2018. jan. 14. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
01-09 23:21 válaszadónak, magyar vagyok analfabéta! Vettem!
2018. jan. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!