Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik típusú játékok a...

Melyik típusú játékok a kedvenceitek, melyik kategóriával játszatok jó sokat?

Figyelt kérdés

FPS

(belsőnézetes)


TPS

(külsőnézetes)


STRATÉGIAI

(kattintgatós, felülnézetes, logikai)


SPORT

(UFC, FIFA, WWE, NFL stb...)


VAGY, Hangulattól függő.


Csak érdekel a véleményetek, hogy számotokra melyik a kedvenc stílus :)


Nekem mostanában a stratégiai játékokhoz van kedvem.



2018. jan. 12. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem az FPS/TPS. Persze játszom más jellegű játékokkal is, de ezt a kettőt élvezem a legjobban. Az a legjobb ha a lövöldözés ki van egészítve izgalmas, vagy épp érdekes változatossággal, ami egy kicsit megtöri a lövöldözés monotonitását, illetve nagyon fontos a setting, a hangulat, az atmoszféra. Sztori se árt ha van, de nekem az atmoszféra többet számít.
2018. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak fifával, és autos játékokkal. Most épp F1-el játszom, de kedvenc a forza motorsport és dirt 4 is. Semmi lövöldözös.
2018. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
FPS és TPS többnyire. Stratégiai játékokat nagyon ritkán játszok, sport játékokat meg soha.
2018. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok túl válogatós. Mostanában oldalnézetes platformerekre kaptan rá, középiskolásként ezer órákat raktam bele RTS-ekbe, egyetem alatt főleg akció RPG-k voltak a befutók.
2018. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!