Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan frissebb single...

Pityi85 kérdése:

Tudtok olyan frissebb single player rpg-t, ami hasonló a skyrim-hez, vagy a witcher-hez?

Figyelt kérdés
Már párszor végig nyálaztam jó pár ezzel kapcsolatos oldalt, de így nem jutottam eredményre. A lényeg, lehetőleg ne izometrikus nézetű legyen (kivéve ha különösen jó) Tes, Witcher, Gothic, Fable, Dragon age, risen szériák nagyjából meg voltak.

2018. jan. 12. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed Origins vagy Middle-earth Shadow of War megérhet egy próbát.
2018. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ELEX

Dragon's Dogma

Kingdoms of Amalur: Reckoning

2018. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Horizon Zero Dawn hasonlít a Witcherre.
2018. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dark Souls sorozat, bár ott meg is kell harcolni mindenért :D

Nioh (ez is DS szerű)

Mount and Blade (bár ez inkább stratégiai, arpg)


Ami izometrikus, de szerintem megér egy próbát az a Legend of Grimrock 2.

2018. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Grimrock first person nézetű. Izometrikus az pl. a Pillars of Eternity vagy az UnderRail.
2018. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagy részét névről ismerem, a shadows of war előzményét a shadows of mordort próbáltam, akkor hirtelen nem jött be, végig nézem ezeket amiket írtatok.. Ac: Origins egyenlőre még kizárva, majd ha kicsit olcsóbb lesz. Köszi a tippeket
2018. jan. 13. 16:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja igen Dark Souls... A 3. részét próbáltam egyszer, de kb 5-6 ellenfélnél végem volt, igaz akkor még gyenge gépem volt és fps sem volt elég
2018. jan. 13. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!